Food Science and Technology

Технічні роботи

24 лютого сайт журналу буде недоступний через планові технічні роботи

Altmetric для ОНТУ!

Науково-технічна бібліотека Одеського національного технологічного університету уклала угоду з Altmetric. Ми стали одними з перших в Україні хто отримав доступ до ресурсу.
Починаючи з 12 липня, терміном на один рік колектив #ОНТУ отримав доступ до ресурсу.
Altmetric - це платформа, що займається науковими даними та відстежує опис опублікованих досліджень в Інтернеті, надає інструменти та послуги установам, видавцям, дослідникам, фінансуючим та іншим організаціям для контролю за цією діяльністю, яку зазвичай називають альтметрією.
Сьогодні відбулась онлайн зустріч із координатором від компанії Altmetric Michelle Herbert, проректором з наукової роботи ОНТУ пані Наталією Поваровою та директором науково-технічної бібліотеки ОНТУ пані Ольгою Ольшевською.

За більш детальною інформацією та отриманням доступу звертайтесь на адресу index@ontu.edu.ua

#LibraryONTU #CenSciONTU #НТБОНТУ

ЄВРОПЕЙСЬКА АСОЦІАЦІЯ УНІВЕРСИТЕТІВ СХВАЛИЛА КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ ДЛЯ ДОПОМОГИ УКРАЇНСЬКОМУ СЕКТОРУ ВИЩОЇ ОСВІТИ

27 квітня 2022 року під час засідання в Будапештському університеті економіки та технологій Рада Європейської асоціації університетів схвалила комплекс заходів для допомоги українському сектору вищої освіти.

«В Україні перед початком жорстокого вторгнення російської федерації Уряд ухвалив Стратегію розвитку вищої освіти на 2022-2032 роки. З урахуванням теперішньої ситуації, завдання та заходи з реалізації будуть скориговані. Я вдячний Європейській асоціації університетів за прийняте рішення», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Рішенням ради ухвалено створення спеціальної робочої групи Європейської асоціації університетів для післявоєнного відновлення України та її університетського сектору. Цю групу очолюватиме член правління Європейської асоціації університетів Іванка Попович з Університету Белграда, яка мала досвід та брала участь у відбудові після Балканських війн у 1990-х роках. Цільову групу створять найближчими тижнями, а додаткова інформація буде доступна згодом.

Рада Європейської асоціації університетів також узгодила низку заходів для сприяння членству українських університетів в Європейській асоціації університетів, щоб допомогти забезпечити повну інтеграцію українських університетів у європейську діяльність та мати платформу для прямого обміну з університетами та університетськими асоціаціями по всій Європі. Ці заходи передбачають:

скасування членських внесків у Європейській асоціації університетів для українських університетів, що вже є членами, а також тих, що хочуть долучитися до членства, протягом 2022 року;
заохочення та пришвидшення подавання заявок на отримання членства в Європейській асоціації університетів від відповідних українських установ та організацій (зокрема національна ректорська конференція);
надання українським університетам, які не є членами EUA, доступу до деяких послуг та заходів Європейської асоціації університетів;
розгляд питання про створення добровільного фонду солідарності для підтримки участі України в діяльності Європейської асоціації університетів.
Нагадаємо, Європейський центр сучасних мов при Раді Європи створив сайт для підтримки мовної інтеграції переселенців з України.

Ліцензійна угода є обов'язковою при подачі статті

Шановні автори, рукописи, подані без ліцензійної угоди не будуть направлені на рецензування. Ліцензійна угода є обов'язковою при подачі статті. Необхідно дотримуватись авторської етики.